ابزار وبلاگ

.

ابزار وبمستر

اسکرول بار

فراز آسانبر آتا

ابزار وبلاگ

سرویس و نگهداری آسانسور

شرکت خدمات آسانسور فراز آسانبر آتا ما در فراز آسانبر آتا آماده سرویس دهی به شما همشهریان تهرانی در تمام نقاط تهران بزرگ هستیم سرویس و نگهداری آسانسور رفع خرابی آسانسور در کوتاهترین زمان ممکن به صورت شبانه روزی 1 سال بیمه رایگان آسانسور هدیه ما به شما 09197272655 09122105719 09198282987 02144254380

جنرال سرویس

انجام جنرال سرويس آسانسور در تهران آسانسور فراز آسانبر آتا ، بزرگترین و معتبر ترین مرکز ارائه خدمات جنرال سرویس آسانسور در تهران انجام سرویس عمومی آسانسور تلفن دفتر مرکزی : 02144254380 همراه : 09122105719 09198282987 09197272655 جنرال سرویس آسانسور در واقع عملیاتی است که در شروع فرآیند سرویس و نگهداری آسانسور و نيز به صورت سالانه توسط یک شرکت خاص جهت شناسایی ، رفع اساسی عیوب و انطباق کل مجموعه با اصول استاندارد، انجام می شود. این عملیات بسته به وضعیت آسانسور ممکن است شامل (اورهال overhaul - تعمیرات) یا بازسازی اساسی و یا شامل تنظیمات سطحی و معمولی یک آسانسور باشد. عموما سرویس و نگهداری یک آسانسور بدون جنرال سرویس امکان پذیر نیست ، فرض کنید یک آسانسور به دلیل نقص فنی در سیستم مکانیکی ، باعث مراجعه متعدد سرویسکار در فواصل زمانی کوتاه جهت رفع خرابی آسانسور می گردد، اگر سرویسکار نسبت به رفع اساسی مشکل مربوطه اقدام نکند، زحمات و مراجعات مکرر ادامه داشته و این مسئله باعث ضرر طرفین (سرویسکار و ساکنین ساختمان) خواهد بود. بنابراین عملیات اساسی و کلی مورد نیاز برای رفع خرابی در قالب جنرال سرویس تعریف می گردد. جنرال سرویس آسانسور ممکن است شامل بازسازی یک آسانسور نیز باشد. در واقع اگر مجموع قطعات یک آسانسور دچار فرسودگی شده و به پایان عمر خود نزدیک شود قبل از بروز فاجعه می بایست نسبت به تعویض ، نوسازی و ارتقاء قطعات آن اقدام نمود. در حقیقت این امر زمانی اتفاق می افتد که تعمیرات و تعویض جزئی و داخلی قطعات در حالت کلی مقرون به صرفه و منطقی نبوده و صرفا تعویض کامل قطعات عمدتا مطلوب خواهد بود. مهمترین و اساسی ترین بخش از مقوله جنرال سرویس (همچنین خود عملیات سرویس و نگهداری آسانسور) شناسایی عوامل پیدا و پنهان محیطی و داخلی در فرسایش مکانیکی و الکتریکی قطعات آسانسور بوده که این قطعات به دلیل وجود این عوامل بطور مداوم در معرض تخریب، خوردگی و فرسودگی هستند. از اینرو آشنایی با مواد اولیه، نحوه ساخت و عملکرد کلی آنها جزء ضروری و لاینفک رفع عیوب می باشد. نتیجه گیری منطقی این است که همواره انتخاب نوع قطعات و نحوه نصب آنها چه در جنرال سرویس و چه در نصب آسانسور تعیین کننده کیفیت و هزینه های سرویس و نگهداری و میزان رضایت خود ساکنین از آسانسور خواهد بود. فاکتورهایی که در جنرال سرویس توسط شرکت فراز آسانبر آتا انجام ميشود شامل چهار مرحله است : الف : شستشو و نظافت و غبار گيري كامل بورد هاي الكترونيكي و بخش هاي مكانيكي آسانسور شامل : شستشوي ريل هاي آسانسور با شوينده هاي نفتي نظافت و غبار گيري كامل تابلو فرمان بوسيله ي پمپ باد نظافت و غبار گيري موتور خانه آسانسور توسط پمپ باد نظافت و غبار گيري سقف كابين توسط پمپ باد غبار گيري كامل كليه ي فن ها ، خنك كننده ها و سيستم هاي تهويه هوا اطلاع به مدير ساختمان جهت خارج كردن وسايل اضافي از موتور خانه ب : تعويض روغن گيربكس ج : تهيه شناسنامه آسانسور و پر كردن چك ليست جنرال سرويس ج : تست كليه قطعات ايمني ، بورد ها و قطعات مكانيكي كه در فرايند بازديد هاي مهانه مورد ارزيابي قرار نمي گيرند.

بیشتر بخوانید

رفع خرابی

چنانچه آسانسور در طي مدت قرارداد و در بين زمان هاي سرويس دچار خرابي و يا نقص فني گردد پرسنل بخش رفع خرابي در مدت كمتر از 4 ساعت در محل حاضر شده و بدون اخذ هيچگونه مبلغي (اجرت يا اياب و ذهاب) اقدام به رفع خرابي مي نمايند. شركت فراز آسانبر آتا در كليه نقاط تهران بزرگ غرب تهران ، شرق تهران ، شمال تهران ، جنوب تهران و مركز تهران فعاليت دارد.

بیشتر بخوانید

خدمات آسانسور فراز آسانبر آتا

سرویس و نگهداری و رفع خرابی شبانه روزی در تمام نقاط تهران بزرگ

بیشتر بخوانید

در سرویس های ماهانه ی آسانسور چه خدماتی ارائه میشود.

سرویس و نگهداری آسانسور
سرویس و نگهداری و رفع خرابی آسانسور

در سرویس های ماهانه ی آسانسور چه خدماتی ارائه میشود .

بازدید و سرویس ماهیانه آسانسور 

پرسنل شرکت فراز آسانبر آتا، بر طبق برنامه ي از پيش تعيين شده و پس از هماهنگي با مدير و يا مسئول ساختمان ماهي يكبار، اقدام به سرويس كامل آسانسور مي نمايند. در صورتي كه آسانسور به صورت ماهيانه سرويس گردد، روغن كاري شود، ترمز ها كنترل شوند، قطعات متحرك آچار كشي شوند و خرابي هاي جزئي برطرف گردند علاوه بر بالا رفتن ايمني، احتمال خرابي آسانسور به طور قابل توجهي پايين خواهد آمد و چون از بروز مشكلات و خرابي هاي اساسي جلوگيري به عمل خواهد آمد در هزينه هاي آسانسور نيز صرفه جويي بسيار زيادي صورت خواهد گرفت. در حال حاضر سرویسکاران شرکت آسانسور فراز آسانبر آتا کلیه مناطق تهران بزرگ را تحت پوشش خود دارند.  

سرویس و نگهداری آسانسور
سرویس و نگهداری و رفع خرابی آسانسو

تمیز کردن تابلو فرمان و بررسی عملکرد تابلو و بلک اوت، تمیز کردن موتور و بررسی ضربه گیرهای زیر موتور، کنترل و بررسی تابلو سه فاز، کنترل ترمز موتور و تنظیم آن و بررسی لنت ها، کنترل روغن موتور و حصول اطمینان از عدم روغنریزی موتور، کنترل عملکرد فن موتور بررسی پایه موتور و حصول اطمینان از جوش ها بررسی گاورنر بالا و میکروسوئیچ آن، اطلاع به مدیر ساختمان به منظور نظافت اتاق آسانسور و خارج کردن وسایل اضافی، بررسی لنت ها و کفشک ها بررسی میکروسوئیچ پاراشوت روی کابین و کلیدهای ریویزیون و استپ قارچی بررسی و پر کردن روغندان های کابین و کادر وزنه، تنظیم و رگلاژ کلیه دربها، بررسی و تنظیم درب کابین همسطح نمودن کابین با طبقات کنترل سیم بکسل ها و سر بکسل ها، بررسی و تست قفل درب ها و کنتاکت آنها، بررسی عملکرد شاستی ها و فن کابین و نمراتور روشنایی بررسی سخنگو و زنگ اخطار 

خدمات، آسانسور فراز آسانبر آتا

پشتیبانی 09197272655

واتس آپ و تلگرام 09122105719

09198282987

02144254380

بارکد اطلاعات تماس شرکت فراز آسانبر آتا
سرویس و نگهداری و رفع خرابی آسانسور

موزیک پلیر

ابزار وبلاگ

... ...
بارکد اطلاعات تماس شرکت فراز آسانبر آتا
فراز آسانبر آتا
درگاه پرداخت
در گاه پرداخت payping