ابزار وبلاگ

.

ابزار وبمستر

اسکرول بار

فراز آسانبر آتا

ابزار وبلاگ

شرکت آسانسوری فراز آسانبر آتا

دیگر نگران خرابی آسانسور خود نباشید ما 24 ساعته و در تمام روزهای هفته در کنار شما هستیم. اگر برای تعمیر آسانسور خود به دنبال تعمیرکار با تجربه میگردید، با ما در شرکت فراز آسانبر آتا تماس بگیرید تا تعمیرکاران ما در زمینه سرویس و نگهداری آسانسور با عقد قرارداد رسمی در تمام نقاط تهران کمتر از 2 ساعت اعزام شوند.

جنرال سرویس

نوشته شده توسط: حمید در ۰۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۰۹
دسته بندی:  سرویس و نگهداری آسانسور

 

انجام جنرال سرويس آسانسور

جنرال سرویس آسانسور در واقع عملیاتی است که در شروع فرآیند سرویس و نگهداری آسانسور و نيز به صورت سالانه توسط یک شرکت خاص جهت شناسایی ، رفع اساسی عیوب و انطباق کل مجموعه با اصول استاندارد، انجام می شود. این عملیات بسته به وضعیت آسانسور ممکن است شامل (اورهال overhaul - تعمیرات) یا بازسازی اساسی و یا شامل تنظیمات سطحی و معمولی یک آسانسور باشد. عموما سرویس و نگهداری یک آسانسور بدون جنرال سرویس امکان پذیر نیست ، فرض کنید یک آسانسور به دلیل نقص فنی در سیستم مکانیکی ، باعث مراجعه متعدد سرویسکار در فواصل زمانی کوتاه جهت رفع خرابی آسانسور می گردد، اگر سرویسکار نسبت به رفع اساسی مشکل مربوطه اقدام نکند، زحمات و مراجعات مکرر ادامه داشته و این مسئله باعث ضرر طرفین (سرویسکار و ساکنین ساختمان) خواهد بود. بنابراین عملیات اساسی و کلی مورد نیاز برای رفع خرابی در قالب جنرال سرویس تعریف می گردد.

جنرال سرویس آسانسور ممکن است شامل بازسازی یک آسانسور نیز باشد. در واقع اگر مجموع قطعات یک آسانسور دچار فرسودگی شده و به پایان عمر خود نزدیک شود قبل از بروز فاجعه می بایست نسبت به تعویض ، نوسازی و ارتقاء قطعات آن اقدام نمود. در حقیقت این امر زمانی اتفاق می افتد که تعمیرات و تعویض جزئی و داخلی قطعات در حالت کلی مقرون به صرفه و منطقی نبوده و صرفا تعویض کامل قطعات عمدتا مطلوب خواهد بود.

مهمترین و اساسی ترین بخش از مقوله جنرال سرویس (همچنین خود عملیات سرویس و نگهداری آسانسور) شناسایی عوامل پیدا و پنهان محیطی و داخلی در فرسایش مکانیکی و الکتریکی قطعات آسانسور بوده که این قطعات به دلیل وجود این عوامل بطور مداوم در معرض تخریب، خوردگی و فرسودگی هستند. از اینرو آشنایی با مواد اولیه، نحوه ساخت و عملکرد کلی آنها جزء ضروری و لاینفک رفع عیوب می باشد. نتیجه گیری منطقی این است که همواره انتخاب نوع قطعات و نحوه نصب آنها چه در جنرال سرویس و چه در نصب آسانسور تعیین کننده کیفیت و هزینه های سرویس و نگهداری و میزان رضایت خود ساکنین از آسانسور خواهد بود.


سایر مطالب مرتبط با این موضوع:

برچسب ها: hamed. gem.ISHKS، V، اسانسور، فراز آسانبر آتا، FARAZ، farazasanbarata، fara، arman، elevator، تعمیرات آسانسور، سرویس و نگهداری آسانسور، گوکل مپ، تعمیرات 24 ساعته آسانسور، سرویسکار آسانسور، قطعات آسانسور، قیمت مناسب سرویس آسانسور، جنرال سرویس آسانسور، آینه آسانسور، آسانسور خانگی، آسانسور هیدرولیک، آسانسور اداری، آسانسور سو، آسانسور پاسارگاد، آسانسور سرویسکار، سرویس و نگهداری 24 ساعته آسانسور، آسانسور فراز، 24 ساعته، آماده سرویس دهی در تمام نقاط تهران، آسانسور در ماین کرافت، آموزش تعمیرات آسانسور ویژه بازارکار، jتعمیرات شبانه روزی آسانسور، آسانسور شبانع روزی، سرویس و نگهداری، سرویس، آسانسور کاران، 1 سال بیمه رایگان آسانسور، آسانسورهای هیدرولیک، آسانسورهای کششی، سرچ آسانسور، سرویس و تعمیرات آسانسور، آسانسور در، seo سایت، بهترین سرویس کار آسانسور، برد سر درب آسانسور، سرویس و نگهداری آسانسور در تهران، آسانسور سرویسکار غرب، سرویس آسانسور و نگهداری و بازرسی آن، آقای آسانسور سرویس تعمیر نگهداری، دستورالعمل سرویس و نگهداری آسانسور، سرویس تعمیر آسانسور، سرویس آسانسور آموزش سرویس و نگهداری، 10 بهترین شرکت آسانسور تهران، سرویس آسانسور و نگهداری و بازرسی، با سپردن سرویس و نگهداری آسانسورتاناهمیت سرویس و نگهداری آسانسور

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...

نوشتن دیدگاه


موزیک پلیر

ابزار وبلاگ

... ...
بارکد اطلاعات تماس شرکت فراز آسانبر آتا
فراز آسانبر آتا
درگاه پرداخت
در گاه پرداخت payping