ابزار وبلاگ

.

ابزار وبمستر

اسکرول بار

فراز آسانبر آتا

ابزار وبلاگ

شرکت آسانسوری فراز آسانبر آتا

دیگر نگران خرابی آسانسور خود نباشید ما 24 ساعته و در تمام روزهای هفته در کنار شما هستیم. اگر برای تعمیر آسانسور خود به دنبال تعمیرکار با تجربه میگردید، با ما در شرکت فراز آسانبر آتا تماس بگیرید تا تعمیرکاران ما در زمینه سرویس و نگهداری آسانسور با عقد قرارداد رسمی در تمام نقاط تهران کمتر از 2 ساعت اعزام شوند.

تابلو فرمان آسانسور

نوشته شده توسط: حمید در ۲۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۵۷
دسته بندی:  سرویس و نگهداری آسانسور

 

آسانسورها در گذشته نه چندان دور به وسیلهٔ تابلوهای رله‌ای فرماندهی می‌شدند. فرمان از این تابلوها به موتورهای به اصطلاح دوسرعته می‌رسید. این موتورها به وسیلهٔ دو سیم پیچی که داشتند قادر بودند با دو سرعت تند و کند حرکت کنند. آسانسور با سرعت تند حرکت می‌کرد و برای ایستادن در سطح طبقات و کاهش تکان زمان ایستادن با تغییر به سرعت کند و طی مسیر کوتاهی با این سرعت می‌ایستاد.

تابلو فرمان درایودار آسانسور

ایراد بزرگ این سیستم تکان در سه زمان در حرکت است. تکان در هنگام راه افتادن، تغییر سرعت به دور کند و ایستادن است. ایراد دیگر مصرف بالای برق و کاهش ضریب توان در این سیستم به دلیل اتصال مستقیم برق سه‌فاز به موتور جهت حرکت است. ضمناً ابعاد این تابلوها بسیار بزرگ و سیستم آن بسیار پیچیده بود و رفع خرابی آن به زمان و مهارت بسیاری نیاز داشت.

ایراد دیگر این سیستم متغیر بودن سطح کابین با طبقات با بارهای متفاوت است چون به دلیل عدم اطلاع موتور از وزن کابین (پر یا خالی بودن آن) همیشه نیروی یکسانی به موتور وارد می‌شود. ایراد دیگر این سیستم آسیب‌هایی است که در دراز مدت به موتور به دلیل اتصال ناگهانی ولتاژ وارد و باعث کاهش عمر مفید آن می‌شود. ضمناً این شوک در هنگام استارت آسانسور باعث نوسان ناگهانی ولتاژ می‌شود که نه تنها برای آسانسور بلکه برای سایر وسایل برقی مضر است. هر چند از این آسانسورها دیگر نصب نمی‌شود اما تعداد قابل توجهی از این آسانسورهای قدیمی در حال کار کردن هستند.

اما برای رفع اشکالات این تابلوهای رله‌ای به تدریج تابلوهای ریزپردازنده وارد بازار شد؛ که در آن آی‌سیها و میکروها جایگزین رلهها شدند و با زبان‌های مختلف برنامه‌نویسی برنامه‌ریزی می‌شدند تا حجم تابلوها کوچکتر شود و تعمیرات و رفع خرابی آن توسط افراد متخصص‌تر اما با راحتی بیشتری انجام شود.

این نوع تابلو که به تابلوی دوسرعته معروف است تمام ایرادات تابلوهای رله‌ای را جز ابعاد بزرگ و پیچیدگی تابلو داراست. نصب این تابلو همچنان ادامه دارد با اینکه به دلیل تأثیرات مخرب بر ولتاژ و مصرف بالا در برخی شهرهای بزرگ در ایران ممنوع شده‌است. اما در ساختمان‌هایی که نیاز به پروانه پایان کار ندارند یا در تعمیرات آسانسورهای قدیمی همچنان به دلیل قیمت پایین‌تر آن نسبت به تابلوهای جدید پیشنهاد می‌شود. با پیشرفت الکترونیک صنعتی و ارزان‌تر شدن اینورترها استفاده از آن‌ها در تابلوهای فرمان آسانسور رایج شده‌است و کم‌کم جایگزین سیستم‌های کنتاکتوری می‌شوند. کاهش تکان‌ها در هنگام تغییر سرعت و افزایش ضریب توان به دلیل اتصال با واسطه از طریق بانک خازنی اینورتر از مزایای تابلوهای فرمان اینورتری است که به تابلوهای درایودار شناخته می‌شوند. آسانسور کلمه‌ای فرانسوی می‌باشد.  

فراز آسانبر آتا 

پشتیبانی 09197272655

09198282987

02144254380


سایر مطالب مرتبط با این موضوع:

برچسب ها: FARAZ، farazasanbarata، fara، تعمیرات آسانسور، گوکل مپ، تعمیرات 24 ساعته آسانسور، تعمیرات آسانسور 24 ساعته تهران، تعمیر کار آسانسور، آسانسورچی، تابلو فرمان آسانسور، رفع خرابی، جنرال سرویس آسانسور، farazasanbar ataa، farazasanbar، farazsod، arman faraz، آینه آسانسور، آسانسور خانگی، آسانسور هیدرولیک، آسانسور شیشه ای، آسانسور اداری، آسانسور سو، آسانسور بازدید باز سو، تعمیرات آسانسور بازدید باز، افزایش بازدید سایت، اینستاگرام، تبلیغ اینستا گرام، تبلیغات آسانسوری اینستاگرام، تبلیغ تلگرام آسانسور، fast elevator، farazelevator، elevator farazasanbar، رفع خرابی تابلو آسانسور، تابلو فرمان آرمان فراز، پاسارگاد، آسانسور پاسارگاد، تصب و تعمیرات آسانسور، آسانسور سرویسکار، سرویسکاران آسانسور فراز آسانبر، سرویس و نگهداری 24 ساعته آسانسور، آسانسور فراز، 24 ساعته، faraz asansor، بزرگترین شرکت شبانه روزی آسانسور، آماده سرویس دهی در تمام نقاط تهران، تهران بزرگ، تعمیرات آسانسور در، تعمیرات آسانسور در خانی آباد، تعمیرات آسانسور در خانی آباد نو، تعمیرات آسانسور در پیروزی، تعمیرات فوری آسانسور تهران، تعمیرات فوری آسانسور، آسانسور در ماین کرافت، آسانسور هیدرولیک و خانگی، آموزش تعمیرات آسانسور ویژه بازارکار، jتعمیرات شبانه روزی آسانسور، آسانسور شبانع روزی، سرویس و نگهداری، تعمیرات، تبلیغات رایگان، تبلیغات رایگان گوگل، سرویس، آسانسور کاران، گوگل، صفحه اول گوگل، تبلیغات صفحه اول گوگل، گوگل مپ، بیمه رایگان آسانسور، 1 سال بیمه رایگان آسانسور، gfjhf، آسانسورهای هیدرولیک، سرچ آسانسور، تلگرام شرکت آسانسوری، تلگرام، سرویس و تعمیرات آسانسور، آسانسور در، تعمیر آسانسور، رفع خرابی آسانسور، تعمیر کاران حرفه ای آسانسور، اولین تبلیغات گوگل، seo سایت، بهترین تعمیر کار آسانسور، بهترین سرویس کار آسانسور، اینستاگرام شرکت آسانسور، تعویض فلکه هرزگرد، برد سر درب آسانسور، تعمیر کار حرفه ای آسانسور غرب تهران، آسانسور سرویسکار غرب، تعمیر و سرویس اسانسور در اسرع وقت، بهترین مرکز فروش اسانسور در تهران، تعمیر و سرویس اسانسور، آقای آسانسور سرویس تعمیر نگهداری، سرویس تعمیر آسانسور، سرویس آسانسور آموزش سرویس و نگهداری، 10 بهترین شرکت آسانسور تهران، سرویس آسانسور و نگهداری و بازرسی، با سپردن سرویس و نگهداری آسانسورتان، اهمیت سرویس و نگهداری آسانسورتابلو فرمان آسانسور چیست

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...

نوشتن دیدگاه


موزیک پلیر

ابزار وبلاگ

... ...
بارکد اطلاعات تماس شرکت فراز آسانبر آتا
فراز آسانبر آتا
درگاه پرداخت
در گاه پرداخت payping