ابزار وبلاگ

.

ابزار وبمستر

اسکرول بار

فراز آسانبر آتا

ابزار وبلاگ

شرکت آسانسوری فراز آسانبر آتا

دیگر نگران خرابی آسانسور خود نباشید ما 24 ساعته و در تمام روزهای هفته در کنار شما هستیم. اگر برای تعمیر آسانسور خود به دنبال تعمیرکار با تجربه میگردید، با ما در شرکت فراز آسانبر آتا تماس بگیرید تا تعمیرکاران ما در زمینه سرویس و نگهداری آسانسور با عقد قرارداد رسمی در تمام نقاط تهران کمتر از 2 ساعت اعزام شوند.

اولین آسانسور جهان

نوشته شده توسط: حمید در ۰۵ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۵
دسته بندی:  سرویس و نگهداری آسانسور ،  خدمات آسانسور فراز آسانبر ،  در سرویس های ماهانه ی آسانسور چه خدماتی ارائه میشود

 

اولین آسانسور جهان در چه سالی ساخته شد؟

پیدایش آسانسور‌های اولیه‌

امروزه آسانسور به یکی از اجزای جدایی‌ناپذیر معماری شهری مبدل شده و کمتر ساختمانی در شهر‌های بزرگ یافت می‌شود که به آسانسور مجهز نباشد. مرور تاریخچه پر فراز و نشیب این اختراع مهم و کلیدی که امکان تردد در ساختمان‌های چندطبقه را فراهم می‌کند، گویای داستان‌های جذاب و جالبی است.

آسانسور‌های اولیه‌ای که پیش از میلاد مسیح به کار گرفته می‌شد و یا آسانسور شخصی لوئی شانزدهم، پادشاه فرانسه در سال‌های میانی قرن هجدهم که برای اتصال آپارتمان وی و نامزدش، مادام دی چاتوروکس (Madame de Châteauroux)، بکار گرفته می‌شد، نمونه‌هایی از این دست هستند.

طبق تعریف، آسانسور (Elevator)، یک پلتفرم بالارونده است که در یک شافت عمودی، بالا و پایین رفته و افراد و محموله‌های مختلف را جابه‌جا می‌کند. شافت آسانسور، حاوی تجهیزاتی نظیر موتور، کابل و لوازم جانبی بوده که پیشرانه لازم برای حرکت کابین آسانسور را فراهم می‌سازد.

همان‌طور که اشاره شد، آسانسور‌های اولیه در حدود سه قرن پیش از میلاد مسیح مورد استفاده قرار می‌گرفتند. این آسانسورها، بیشتر متشکل از یک صفحه ضخیم چوبی و چند ریسمان بود که با کشیدن ریسمان‌ها، صفحه به بالا حرکت کرده و از آن طریق، بار‌های سنگین به ارتفاعات بالاتر منتقل می‌شد. نیروی لازم برای این آسانسور‌های ابتدایی، از طریق انسان‌ها، حیوانات بارکش نظیر اسب و گاو و یا نیروی آب تأمین می‌شد.

فراز آسانبر آتا

سرویس و نگهداری منظم و دوره ای آسانسور 

تعمیرات فوری و شبانه روزی آسانسور 

عقد قرار داد نگهداری و 1 سال بیمه رایگان آسانسور 

09197272655

09198282987

02144254380


برچسب ها: سرویس و نگهداری آسانسور، آسانسورچی، جنرال سرویس آسانسور، آینه آسانسور، بهترین سرویسکاران آسانسور، آسانسور خانگی، آسانسور هیدرولیک، آسانسور شیشه ای، آسانسور سرویسکار، سرویس و نگهداری 24 ساعته آسانسور، 24 ساعته، آماده سرویس دهی در تمام نقاط تهران، jتعمیرات شبانه روزی آسانسور، آسانسور شبانع روزی، سرویس و نگهداری، آسانسور کاران، 1 سال بیمه رایگان آسانسور، آسانسورهای هیدرولیک، سرویس و تعمیرات آسانسور، آسانسور در، بهترین سرویس کار آسانسور، سرویس و نگهداری آسانسور در تهران، آسانسور سرویسکار غرب، تعمیر و سرویس اسانسور در اسرع وقت، تعمیر و سرویس اسانسور، سرویس آسانسور و نگهداری و بازرسی آن، دستورالعمل سرویس و نگهداری آسانسور، سرویس تعمیر آسانسور، 10 بهترین شرکت آسانسور تهران، سرویس آسانسور و نگهداری و بازرسی، با سپردن سرویس و نگهداری آسانسورتان، اهمیت سرویس و نگهداری آسانسوراولین آسانسور

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...

نوشتن دیدگاه


موزیک پلیر

ابزار وبلاگ

... ...
بارکد اطلاعات تماس شرکت فراز آسانبر آتا
فراز آسانبر آتا
درگاه پرداخت
در گاه پرداخت payping